Top 10 Saugroboter Ohne App – Roboty sprzątające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HONITURE

#ad

HONITURE Robot odkurzający ze stacją odsysającą, Q6 Pro 3500 Pa z nawigacją laserową, czas pracy 250 min, idealny do sierści zwierząt,, sterowanie aplikacją, robot odkurzający z funkcją wycierania

#ad
HONITURE #ad - Robot odkurzający czyści wydajniej i automatycznie wraca do stacji ładującej, gdy akumulator jest prawie pusty lub proces czyszczenia jest zakończony. Bezproblemowe czyszczenie! jesteśmy zawsze do dyspozycji - robot odkurzający honiture oferuje 6 miesięcy pełnego zwrotu pieniędzy i 2 lata bezpłatnej konserwacji. Ponadto odkurzacz automatyczny q6 pro z funkcją wycierania jest wyposażony w niemiecką aplikację i niemieckie komunikaty głosowe, a także może dostarczyć odpowiednie instrukcje obsługi i instrukcje wideo.

Najnowsza nawigacja laserowa lds i 26 czujnikówrobot ssący i wycierający wyposażony w najnowszą technologię nawigacji lds lidar-Navigation główna różnica w porównaniu z innymi produktami laserowymi do wykrywania i 26 czujników. Odkurzacz robot obsługuje zamiatanie, w tym automatyczne czyszczenie, wycieranie i odkurzanie 3 w 1: robot odkurzający z funkcją wycierania HONITURE Q6 Pro jest wyposażony w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę, wycieranie i odkurzanie dzięki 4 trybom czyszczenia, selektywne czyszczenie, czyszczenie plam i czyszczenie krawędzi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Za pomocą inteligentnych map odkurzacz omija przeszkody, rozpoznaje zagrożenia i planuje efektywne drogi czyszczenia. Zamiatanie, który może automatycznie regulować trzystopniową ilość wody. Odkurzacz automatyczny jest ponadto wyposażony w automatyczną podstawę czyszczącą ze wskaźnikiem LED, który automatycznie opróżnia się w 20 sekund, który informuje o stanie odkurzania i ładowania. Duże mieszkanie lub wielopoziomowe mieszkanie nadają się również do zastosowania - robot odkurzający honiture q6 pro może dostosować czyszczenie do różnych pomieszczeń: kliknij mapę, aby wybrać pomieszczenie do czyszczenia i ustawić różne ilości ssania i wody.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość5.26
Długość13.2
Waga7.72
Szerokość13.2
Numer częściQ6 Pro
ModelQ6 Pro

2. Vactidy

#ad

Czas pracy do 150 min, Vactidy Nimble T8 robot odkurzający z funkcją wycierania o sile ssania 4000 Pa, robot odkurzający, robot odkurzający z funkcją wycierania z ulepszonym systemem GyroNav Tech

#ad
Vactidy #ad - Robot odkurzający t8 może zbierać kurz z powierzchni, okruchy, sierść zwierząt i brud. Robot t8 rozpoznaje i zapamiętuje trasy czyszczenia, że nie przegapisz żadnego kąta. Dostępne są tryby czyszczenia na mokro i na sucho, aby spełnić różne wymagania dotyczące czyszczenia i mieć wolne ręce. Automatycznie rozpoznaje również dywany i przełącza się na maksymalną moc ssania.

Duża siła ssania do 4000 parobot t8 oferuje 3 poziomy ssania maksymalny/standardowy/cichy do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów o niskim włosiu. Aplikacja umożliwia sterowanie zawartością wilgoci w podkładkach do wycierania poprzez swobodne ustawienie 4 poziomów przepływu wody. Wiele trybów czyszczeniarobot t8 oferuje 4 tryby czyszczenia, w tym automatyczne czyszczenie i czyszczenie punktowe, czyszczenie krawędzi, mapuje pomieszczenie w czasie rzeczywistym i planuje trasy czyszczenia, aby upewnić się, tryb mopa. Przy czasie pracy do 150 minut robot odkurzający T8 automatycznie wraca do stacji ładującej po zakończeniu cyklu czyszczenia lub przy niskim poziomie naładowania akumulatora.

Robot odkurzający 2 w 1 z funkcją wycieraniawyposażony w łapacz kurzu 2 w 1 i zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i 230 ml, robot odkurzający t8 może jednocześnie odkurzać i wycierać, a tym samym skutecznie usuwać kurz z podłogi. Trójwarstwowy system filtrujący skutecznie filtruje kurz i drobny pył oraz usuwa alergeny. Atwy start steruj odkurzaczem t8 z funkcją wycierania za pomocą aplikacji vactidy, aby uzyskać bezproblemowe czyszczenie. W porównaniu z dyszami bezszczotkowymi szczotka wałkowa jest w stanie głęboko oczyścić drobny kurz na wszystkich rodzajach podłóg.
MarkaVactidy #ad
ProducentVactidy #ad
Wysokość3.94
Długość15.75
Szerokość11.81
ModelT8

3. Tikom

#ad

Twardych, Wi-Fi, Tikom L9000 robot odkurzający z funkcją wycierania, 14 stref No-Go, nawigacja LiDAR, dywanów, idealny do sierści zwierząt, maks. 150 min, robot odkurzający 4000 Pa, samoładowanie

#ad
Tikom #ad - Produkt jest dostarczany z 12-miesięczną gwarancją. Duża moc ssania: w porównaniu z innymi robotami, płytek, duża moc ssania 4000 Pa ułatwia czyszczenie tego robota odkurzającego. 1. Czas pracy 150 minut i samoładowanie: większa pojemność baterii może obsługiwać 150 minut, aby upewnić się, że produkt jest bezpieczny i trwały, gdy jest w trybie cichym, bateria ma kilka zabezpieczeń, a urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej, gdy bateria jest niska.

4000 pa. Wygodna aplikacja / sterowanie głosem: dostosuj swoje czyszczenie za pomocą aplikacji tuya smart, ustawianie wirtualnej ściany i ustawiając strefę "No Go". Odcedź okruchy i włókna dywanu w jednym cyklu. Oferujemy obsługę klienta 24/7. Nawigacja lidar tworzy dokładne mapy, dzięki czemu nie musisz powtarzać procesu mapowania za każdym razem, a L9000 może pomieścić do 5 kart. Co otrzymasz: robot ssący x 1, 1 x uchwyt na ściereczkę, 1 x szczotka do czyszczenia, 1 x przezroczysta pokrywa pojemnika na kurz, 1 x adapter sieciowy, 1 x zapasową ściereczkę, pojemnik na kurz i zbiornik na wodę 2 w 1, 2 x instrukcja szybkiego uruchomienia, 1 stację ładującą, 1 x zapasowa gąbka HEPA i gąbka, 4 x szczotka boczna, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Plan czyszczenia różnych podłóg można dostosować do własnych potrzeb, gdy zmieniasz podłogę. Nawigacja lidar 360°: tikom l9000 odkurzacz robot z technologią mapowania. Nadaje się do twardych podłóg, podłóg drewnianych i dywanów z niskim runem.
MarkaTikom #ad
ProducentTikom #ad
Wysokość3.66
Długość12.59
Waga6.17
Szerokość12.59
ModelL9000

4. Laresar

#ad

Laresar Robot odkurzający z funkcją wycierania, robot odkurzający 3 w 1, dywanów z sierścią, nawigacja Lidar, aplikacja, 3,5 l, idealny do twardych podłóg, robot odkurzający L6 Pro, stacja ssąca

#ad
Laresar #ad - Ulepszone urządzenie nawigacyjne lidar i 23 czujniki. Możesz również użyć inteligentnej aplikacji, sterować kierunkiem czyszczenia i bez trudu znajdować robota. Laresar robot odkurzający może precyzyjnie skanować i mapować Twój dom, czyszczenie szeregowe po rzędzie bez utraty zbiornika, zbiera i oblicza dane w czasie rzeczywistym, przeszkody są łatwe do uniknięcia i nie musisz się martwić.

Zamiatanie, ssania i wycierania. Automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy wydajność spadnie lub ssanie się skończy. Szczotka z długim włosiem może również zbierać śmieci w narożnikach. W trybie wycierania może imitować tradycyjne wycieranie. Sterowanie głosem i aplikacją odkurzacz laresar współpracuje z amazon alexa i google assistant, akumulatora i akcesoriów w czasie rzeczywistym, aby sterować swoim robotem odkurzającym, monitorować stan czyszczenia, poziomy wycierania i harmonogram czyszczenia, dostosować tryby czyszczenia, wygodne uruchamianie i zatrzymywanie czyszczenia za pomocą poleceń głosowych.

Specjalny filtr Hepa i szczelny worek na kurz zapewniają, 5 l. Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w stację automatycznego opróżniania o pojemności 3, 5 litra, która automatycznie usuwa brud i zatrzymuje kurz przez 45 dni. Niesamowita siła ssania wynosi do 3500 Pa, kurz, włosy, sierść zwierząt i drobny kurz.45 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem o pojemności 3, śmierdzącym czyszczeniem koszy na śmieci.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość3.86
Długość13.78
Waga22.05
Szerokość13.78
Numer częścipart_B09BN4HMWB
ModelL6 PRO

5. HONITURE

#ad

Czas pracy 180 min, 7,6 cm, HONITURE G20 Pro robot odkurzający z funkcją wycierania, dywanów i twardych podłóg, o dużej sile ssania 4500 Pa, ze sterowaniem aplikacją, idealny do sierści zwierząt

#ad
HONITURE #ad - Wyposażony w paski ograniczające o długości 2 m, aby pomóc w ustawieniu obszarów, które nie mogą być czyszczone Wskazówka: najpierw zdejmij uchwyt na mop, a następnie wyczyść dywan. Rewolucyjna aktualizacja wydajności: odkurzacz g20 pro zwiększa moc ssania do 4500 pa i jest wyposażony w ulepszony akumulator o wysokiej wydajności 3200 mAh, który zapewnia długi czas pracy akumulatora 180 minut i całkowitą powierzchnię czyszczenia 200 m².

Aplikacja i pilot zdalnego sterowania - w zaledwie 3 krokach do połączenia z aplikacją można zdalnie sterować robotem odkurzającym, ustawić timer do czyszczenia i wybrać tryb czyszczenia. Zakres dostawy: zestaw zawiera robot odkurzający zbiornik na wodę/pojemnik na kurz/filtr heap, adapter sieciowy aC, szczotkę rolkową/ostrze do czyszczenia/baterie, 2 szczotki boczne, stację ładującą, 1 uchwyt do mopa wchodzi w zakres dostawy, pasek ograniczający 2 m, opaska kablowa 5 m, pilot zdalnego sterowania, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim i nasze 12 miesięczny, bezproblemowy Gwarancja.

Ml duże, duża pojemność - dzięki smukłej obudowie 7, elektroniczne Sterowany zbiornik na wodę można dowolnie regulować za pomocą 3-stopniowego przepływu wody. Odkurzacz można również podłączyć do Alexa i Google Home i jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania. Uwaga: g20 pro może łączyć się tylko z siecią 2, 4 ghz, nawet jeśli nie jesteś w domu, urządzenia 5 GHz nie są obsługiwane. Po zakończeniu czyszczenia lub niewystarczającej mocy odkurzacz automatycznie powraca do stacji ładującej, aby być gotowym do następnego czyszczenia. Ulepszona nawigacja i unikanie przeszkód - ekskluzywny, zapobiega wielokrotnemu zamiataniu i poprawia wydajność czyszczenia o 50%.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.09
Długość22.05
Waga5.73
Szerokość7.87
Numer częściCRV014DEE
ModelG20 PRO-DE

6. roborock

#ad

Roborock S6 robot odkurzający i myjący moc ssania 2000 Pa, adaptacyjny algorytm trasy, głośność 67 dB, czas pracy akumulatora 180 min, pojemnik na kurz 480 ml, sterowanie, zbiornik na wodę 140 ml

#ad
roborock #ad - Funkcja wycierania i ssania o dużej mocy ssania 2000 Pa. Optymalnie nadaje się do gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi do wygodnego codziennego usuwania sierści zwierząt. Sterowanie głosem. Filtr hepa nadający się do prania. Wirtualne ściany i wiele kart. Pokonywanie przeszkód do 20 mm. Laserowe czujniki odległości LDS zapewniają zasięg 360°. Czyszczenie zgodnie z harmonogramem. Inteligentne planowanie drogi z mapami przestrzennymi w czasie rzeczywistym i planowaniem pojedynczych pomieszczeń.
Markaroborock #ad
ProducentRoborock #ad
Wysokość13.78
Długość3.78
Waga7.94
Szerokość13.78
Numer częściXM200009
ModelXM200009
GwarancjaGwarancja producenta.

7. roborock

#ad

Technologia cyklonowa z certyfikatem TÜV zapewnia stałą moc ssania, tolerancja alergii, roborock Automatyczna stacja opróżniania do S7 i S7 MaxV do 6 tygodni bez opróżniania, czarna

#ad
roborock #ad - Korzystanie z robotów odkurzających jest od tego czasu nie tylko praktyczne, ale również genialnie wygodne. Inteligentne zbieranie kurzu: inteligentne algorytmy zbierania kurzu dostosowują opróżnianie w oparciu o zastosowanie i sprawiają, że opróżnianie jest tak płynne, jak to tylko możliwe.

Sześć tygodni bez opróżniania: w razie potrzeby automatycznie opróżnia pojemnik na kurz robota i jest w stanie zatrzymać kurz do sześciu tygodni 2. Jeśli nie ma pojemnika na kurz, robot nie zostanie opróżniony. Opróżnianie można również sterować w dowolnym momencie za pomocą aplikacji. Nadaje się do worków na kurz: worek na kurz o pojemności 1, aby zapobiec wyciekaniu kurzu.

To takie proste. Podwójny certyfikat tÜv rheinland: pierwsza na świecie samoopróżniająca stacja dokująca, która uzyskała certyfikat TÜV Rheinland zarówno dla stałej mocy ssania, jak i tolerancji alergicznej. Wykrywanie pojemnika na kurz: zapobiega przypadkowemu opróżnieniu dzięki automatycznemu wykrywaniu pojemnika na kurz. Powlekana warstwą antybakteryjną, 8 l zamyka się samoczynnie po wyjęciu, zapobiega rozwojowi bakterii.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość15.08
Długość12.36
Waga12.13
Szerokość17.99
Numer częściBASE ROBOROCK S7-BL
ModelBASE ROBOROCK S7-BL
Gwarancja24 Miesięcy

8. Laresar

#ad

Idealny do twardych podłóg, dywanów, 4000 Pa, aplikacja, maks. 150 min, Wi-Fi, Laresar Robot odkurzający z funkcją wycierania, robot odkurzający Evol 3s, robot odkurzający 3 w 1

#ad
Laresar #ad - Od usuwania sierści zwierząt aż po ciche czyszczenie całego domu, Evol 3s spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Moc ssania 4000 pa i niski poziom hałasu: robot odkurzający laresar evol 3s ma dużą siłę ssania 4000 pa i jest wyposażony w silnik NIDEC, który zapewnia wysoką wydajność i prędkość.

Może jednocześnie zamiatać i wycierać podłogi oraz automatycznie zwiększa moc ssania po uderzeniu w dywany uchwyt na mop musi zostać w tym celu zdemontowany. Upewnij się, że używasz routera 2, 4 GHz lub routera dwupasmowego. Zamiatanie, 6 cm jest wyposażona w zaawansowane czujniki, odkurzanie, wycieranie wszystko w jednym. Odkurzacz laresar evol 3s z funkcją wycierania może łączyć się tylko z sieciami WiFi o częstotliwości 2, 4 GHz. Prosimy o kontakt z naszym niemieckim przedstawicielem obsługi klienta. Ultrapłaska robota odkurzająca o długości 7, pojemnik na kurz o pojemności 450 ml i zbiornik na wodę o pojemności 250 ml z pompką.

Funkcje smart home – aplikacja laresmart umożliwia zdalny dostęp do wszystkich przydatnych funkcji podłączonego odkurzacza i można ją spersonalizować. Można również ustawić sterowane czasowo czyszczenie, a robot odkurzający zrobi wszystko za Ciebie. Pozostaw evol 3s automatyczne omijanie schodów i pokonywanie przeszkód 18 mm - Evol 3s robi to wszystko. Do 150 minut czasu czyszczenia na jednym ładowaniu.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość3
Długość12
Waga5.73
Szerokość12
Numer częściCRV535
ModelEvol 3s 17
GwarancjaDwa lata gwarancji.

9. HONITURE

#ad

Robot odkurzający Wi-Fi, dywanów i, wycieranie 3 w 1, sterowanie Alexa i aplikacją, G20 odkurzacz 3000 Pa, idealny do sierści zwierząt, zamiatanie, HONITURE Robot odkurzający z funkcją wycierania

#ad
HONITURE #ad - Trzy tryby czyszczenia: tylko zamiatanie, odkurzać, która jest wygodniejsza do wyjmowania i umieszczania. Alexa i google assistant można również połączyć z urządzeniem. Robot odkurzający może pracować nieprzerwanie do 150 minut w standardowym trybie biegu i automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy akumulator jest rozładowany. Bezpłatne paski brzegowe o długości 2 m mogą pomóc w ustawieniu obszarów, które nie wymagają czyszczenia.

Bezpłatny zwrot i wymiana w ciągu 6 miesięcy od zakupu i 12 miesięcy gwarancji. Zamiatanie, dzięki czemu możesz cieszyć się absolutnie czystym domem. Siła ssania 3000 pa i czas pracy baterii 150 minut - duża siła ssania 3000 pa bez problemu poradzi sobie z kurzem i sierścią zwierząt i zapewnia doskonałe czyszczenie zarówno podłóg z twardego drewna, jak i dywanów. Jest on wyposażony w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę i trzystopniową regulację ilości wody, wystarczy przetrzeć i jednocześnie zamiatać, odkurzanie i wycieranie 3 w 1: robot odkurzający G20 wykorzystuje najnowszą wbudowaną strukturę pojemnika na kurz, wycierać.

Tryb smart carpet i pasek magnetyczny o długości 2 m - gdy robot odkurzający g20 wykryje dywan, może automatycznie zwiększyć siłę ssania, aby lepiej oczyścić sierść zwierząt i cząsteczki głęboko w dywanie. Inaczej niż większość robotów, ten robot obsługuje niemiecką aplikację i język językowy, a także udostępnia odpowiednią instrukcję obsługi aplikacji. Inteligentna nawigacja żyroskopowa - podczas czyszczenia robot odkurzający g20 podąża wydajną ścieżką w kształcie litery Z, która poprawia wydajność czyszczenia o 50% w porównaniu do odkurzaczy automatycznych z przypadkową nawigacją, które mogą dokładniej wyczyścić dom.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość2
Długość15
Waga5.73
Szerokość10
Numer częściG20
ModelG20
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. roborock

#ad

Lekki robot do unikania przeszkód, kompatybilny z Alexa do sierści zwierząt domowych Upgrade S7, roborock S8 robot odkurzający z podwójną szczotką, 6000 Pa i strukturalny 3D

#ad
roborock #ad - Moc ssania 6000 pas8 ma większą siłę ssania niż jakikolwiek poprzedni odkurzacz roborock i wytwarza maksymalnie 6000 Pa. Odkurzacz automatyczny s8 może łatwo wykryć zatknięte miejsca i narysować niewidoczne ściany w aplikacji Roborock, aby skonfigurować strefy No-Go. To więcej niż dwukrotnie większa wydajność Roborock S7.

Szczotka duorollerroborock s8 robot odkurzający z funkcją wycierania jest wyposażony w podwójną gumową główną szczotkę, która skutecznie usuwa brud i małe cząsteczki kurzu, redukuje splątanie włosów i zamiatanie. Precyzyjny system nawigacji precyzyjny system nawigacji tworzy szczegółowe mapy, aby znaleźć optymalną trasę do szybszego czyszczenia. Bardzo inteligentny wyposażony w rozpoznawanie przeszkód 3d z teksturowanym światłem – proces, który wykorzystuje wzór rzutowany na scenę i wykorzystuje deformacje wzoru, aby dokładnie wykryć przeszkody, dzięki czemu robot odkurzający S8 myśli mądrzej i działa szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Po zakończeniu czyszczenia lub gdy bateria jest słaba, automatycznie powraca do stacji ładującej. Szybko wchłania brud, włosy, kurz i wiele innych twardych podłóg i dywanów. Filtr s8 asin: b0br3c1C7T. Uwaga: jeśli potrzebujesz mopa s8, wyszukaj asin: b09HZDNVKD. Niestandardowe procedury niestandardowe procedury czyszczenia umożliwiają automatycznemu odkurzaczowi regularne lub w razie potrzeby regularne czyszczenie określonych obszarów w domu. Ulepszony system wycierania - robot roborock s8 z funkcją wycierania akustycznego, który szoruje do 3000 razy na minutę i podnosi mop do 5 mm, aby głębiej przesunąć zaschnięte plamy.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość3
Długość11
Waga1.32
Szerokość11
Numer częściWL-UIL-74
ModelS80ULT-personnalisé-blanc
Gwarancjabrak.