Top 5 Ausweishülle Leder – Uchwyty na odznaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Teskyer

#ad

Teskyer Etui na dowód osobisty z tasiemką, z przezroczystym okienkiem i 2 kartkami, jasnofioletowa, nylonowa smycz na klucze, etui na dowód osobisty ze skóry PU

#ad
Teskyer #ad - Gwarancja posprzedażna: jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy po zakupie, skontaktuj się z nami na czas, gwarantujemy satysfakcjonującą odpowiedź. Przezroczyste okienka są odporne na zarysowania i HD, o delikatnej teksturze, a smycz jest wykonana z nylonu, co zapewnia miękkie i wygodne dopasowanie.

Praktyczna konstrukcja: ten uchwyt na karty ze smyczą ma przezroczyste okienko i 2 przegródki na karty zapewniają miejsce na 2 karty, co jest bardzo praktyczne w użyciu ze smyczami. Wysokiej jakości materiał: klips do odznaki jest wykonany ze sztucznej skóry, piękny i trwały.

Wszechstronność: ten uchwyt na karty może być używany jako uchwyt na bilet autobusowy i może być również używany do identyfikatorów nadających się do pracy i nauki. Informacje o rozmiarze: uchwyt na dowód osobisty ma wymiary 7, 1 x 11, 4 cm, przezroczyste okienka mają wymiary 5 x 8, 1 cm, a smycze mają wymiary 48 cm.
MarkaTeskyer #ad
ProducentTeskyer #ad
Wysokość0.2
Długość4.5
Waga0.08
Szerokość2.8
Numer częściAMUSBH-001-LC-LILAC26
ModelTSKUS-BH01LC-26

2. SENLLY

#ad

SENLLY Smycz na nadgarstek, Wristlet Lanyard, 210-William Morris, do breloczka, telefonu komórkowego i karty, pasek na nadgarstek

#ad
SENLLY #ad - Wykorzystaj go wszędzie – nasi klienci mówią nam, służby ścigania, nauczycieli, że doskonale nadają się na targi, uczniów, pielęgniarek, akcje darowizny, magazyny, coachów, wesela, pracowników medycznych i nie tylko!.

Wymiary smyczy na klucze: 2 x 19, 5 cm. Idealnie nadaje się do pracy, wydarzenia, projekty, imprezy, na konferencje, do noszenia w szkole lub w podróży. Smycz na klucze jest wykonana z miękkiej tkaniny i jest przyjemna w noszeniu na szyi, również przez cały dzień. Smycz do zawieszenia o wyjątkowym wzorze kwiatowym na klucze, telefon komórkowy, etui na identyfikator, etui na dowód osobisty, etui na karty, karty identyfikacyjne.
MarkaSENLLY #ad
ProducentXi'an Shanguo Network Technology Co., Ltd. #ad
Numer częściGS-PLXW-RING-M

3. SENLLY

#ad

Color Block, SENLLY Bransoletka breloczek do kluczy krótka, Nowoczesny, oryginalny wzór smycz na klucze

#ad
SENLLY #ad - Smycz w wyjątkowym kwiatowym wzornictwie na klucze, uchwyt na dowód osobisty, telefon komórkowy, etui na dowód osobisty, uchwyt na karty, karty identyfikacyjne.

Smycz na klucze jest wykonana z miękkiej tkaniny i jest przyjemna w noszeniu na szyi, również przez cały dzień. Idealnie nadaje się do pracy, imprezy, imprezy, na konferencje, do noszenia w szkole lub w podróży. Wymiary smyczy na klucze: 2 x 19, 5 cm. Używaj go wszędzie – nasi klienci mówią nam, nauczycieli, magazyny, zbiórki pieniędzy, trenerów, pielęgniarki, organy ścigania, uczniów, że doskonale nadają się na targi, wesela, pracowników medycznych i nie tylko!.
MarkaSENLLY #ad
ProducentXi'an Shanguo Network Technology Co., Ltd. #ad
Numer częściGS-PLXW-RING-M

4. SENLLY

#ad

Color Block, oryginalny wzór etui na dowód osobisty, SENLLY Smycz na klucze

#ad
SENLLY #ad - Wymiary smyczy na klucze: 2 x 48, 5 cm. Smycz jest wykonana z miękkiej tkaniny i jest przyjemna w noszeniu na szyi, również przez cały dzień.

Używaj go wszędzie – nasi klienci mówią nam, magazyny, wesela, że doskonale nadają się na targi, uczniów, pielęgniarki, zbiórki pieniędzy, nauczycieli, organy ścigania, trenerów, pracowników medycznych i nie tylko!. Idealnie nadaje się do pracy, imprezy, na konferencje, imprezy, do noszenia w szkole lub w podróży. Smycz w wyjątkowym kwiatowym wzornictwie do uchwytu na dowód osobisty, etui na dowód osobisty, karty identyfikacyjne, uchwyt na karty, telefony komórkowe i klucze.
MarkaSENLLY #ad
ProducentXi'an Shanguo Network Technology Co., Ltd. #ad
Numer częściGS-PLXW-RING-M

5. Vicloon

#ad

Vicloon Etui na legitymację dla osób niepełnosprawnych, niepełnosprawny portfel fioletowy, etui na dowód osobisty, ze skóry PU

#ad
Vicloon #ad - Wiele możliwości wyboruten uchwyt na dokumenty jest dostępny w 4 różnych kolorach, czarny, granatowy, fioletowy, różowy, czerwony, z których można wybierać, różowy, brązowy.

Materiał premiumuchwyt na identyfikator jest wykonany z groszkowanego PU o wyglądzie skóry i ma wewnątrz 2 przezroczyste etui na karty do przechowywania certyfikatów i parkrów. Przejrzysta i wyraźnaprzezroczysta kieszeń wewnętrzna może wyraźnie widzieć przechowywane w niej dokumenty, co jest bardzo wygodne w użyciu. Zapewniają większy komfort. Działanie - ten uchwyt na karty może pomóc osobom niepełnosprawnym w zapisaniu danych dostępu, timera lub innych dokumentów. Pasujący rozmiarrozmiar wyświetlacza identyfikatora wynosi około 16, 8 x 13, 5 cm, pasuje do dowodów niepełnosprawnych zgodnie z europejskim standardem.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Waga0.13
Numer częściV5-QXCJZKT-LPL-FBA